STĚNA JEDNODUCHÁ Naleznete zde 1 ks zboží.

Dekorativní efekt vodního světelného panelu vzniká pohybem ohromného množství vzduchových bublinek v oddělených kanálcích ploché plástvové konstrukce z organického skla nebo ve společné ploché dutině ohraničené dvěma průhlednými stěnami. Díky omezenému objemu dutého panelu bublinky pitoreskně vibrují a mění směr a rychlost svého pohybu. Bublinky jsou osvětlovány soustředěnými světelnými paprsky různých barev, které se plynule mění a přelévají. Velká plocha zaplněná drobnými stoupajícími bublinkami vytváří fantastický obraz nepřetržitého vertikálního pohybu nebo turbulentního víření.

Průhlednost vodního panelu z něj dělá nezaměnitelný prvek vhodný k vytváření přepážek v obytných interiérech, kancelářích, kavárnách a obchodech a který je rovněž použitelný jako samostatný prvek designu. Panely lze vyrobit i v interaktivní variantě, kdy se prosvětlení mění v závislosti na zvuku nebo stisku kláves. Šířka panelu je od 0,4 m a může být neomezená, výška od 0,2 m do 3,3 m.

Vodní světelné panely dokonale zapadnou do jakéhokoliv interiéru, ať už rodinného domu, bytu, restaurace nebo i nočního klubu; oživí ho a dodají mu punc neopakovatelnosti. Vodní panely zvlášť blahodárně působí na psychiku. Příjemný šelest bublinek má uklidňující účinek a navozuje v místnosti atmosféru klidu a pohody.

Konstrukce vodního panelu tvoří kompaktní celek, který nevyžaduje žádné speciální komunikační přípojky kromě obyčejné elektrické zásuvky s napětím 230 voltů. Životnost tohoto výrobku je prakticky neomezená a údržba spočívá pouze v občasném odstraňování prachu z povrchu panelu a pravidelném dolévání kapaliny, protože dochází k jejímu úbytku přirozeným odpařováním.

Veškeré ovládání vodního světelného panelu se uskutečňuje pomocí ovladače a požadované parametry si zadává přímo sám uživatel.

Harmonie bublinek vířících uvnitř panelu působí velmi sugestivně a zanechává nezapomenutelný estetický dojem. Takovéto panely jsouozdobou solidních kanceláří, restaurací, hotelů i nočních klubů. Vyrábíme vodní světelné panely na zakázku, takže můžeme uspokojit jakékoliv Vaše požadavky. Cena vodních panelů vyrobených na míru závisí na složitosti a rozsahu potřebných prací.

Email: info@aquadekor.cz

Vyberte si z našich produktů:


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně