VESTAVĚNÁ STĚNA Neobsahuje žádné zboží.

Rádi byste dodali vašemu bytu nebo kanceláři vzhled pohádkové oázy, vzdálené hektickému shonu civilizace? Úžasný klid vodní říše se nyní může usídlit v jakémkoliv interiéru díky VODNÍM SVĚTELNÝM PANELŮM. Tyto panely představují kompozici, jejíž délka je od 0,2 m a může být neomezená, výška je od 0,4 m do 3,3 m. Uvnitř soustavy probíhá chaotický pohyb vzduchových bublinek, jiskřících různobarevnými záblesky a vířících ve fantastických vodních turbulencích. Tyto úžasné konstrukce představují velkolepé designové řešení pro moderní interiéry. Lze je instalovat místo příček nebo částí stěn, vytvářet s jejich pomocí zdání okna nebo je vestavět do nábytku, barového pultu či recepční přepážky.

V obytné místnosti si tak můžete vytvořit své rajské zákoutí. Zvlášť efektně se vodní panely vyjímají v kombinaci s tlumeným osvětlením a relaxační hudbou. Jejich měkké přelévající se světlo opticky zvětšuje prostor a naplňuje jej pohádkovou atmosférou.

Pro společenské prostory navrhujeme využít nestandardní vizualizované pojetí prezentace Vaší společnosti: může to být například logo, reklamní plakát, chystaná akce nebo jakékoliv jiné sdělení dle Vašeho výběru, umístěné na našem vodním světelném panelu. To dodá interiéru unikátní vzhled a společnosti jako celku pomůže získat elitní, novátorskou a moderní image, která představuje zvýhodnění v tvrdé konkurenční bitvě.

Při výrobě vodních panelů se používají desky z organického skla německé výroby, které se vyznačují vysokou pevností a průzračností. Panel je vybaven supersvítivými LED diodami. Základní barvy jsou modrá, žlutá, červená, zelená, oranžová, modrozelená, fialová a teple bílá. Jako doplňková opce může být vodní panel dovybavem RGB LED prosvětlením s možností změny barvy pomocí dálkového ovládání. Kromě změny barvy umožňuje komfortní dálkový ovladač také regulovat jas osvětlení anebo volit mezi přednastavenými dynamickými režimy. Email: info@aquadekor.cz

Vyberte si z našich produktů:


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně