SVĚTELNÉ PANELY Neobsahuje žádné zboží.

Aquadekor vyrábí také světelné panely a cedule například s názvem Vaší společnosti. Naše panely jsou vhodné jak do interiéru tak na ven nad vchod do Vaší firmy, veletrhu, výstavy nebo jiného podniku. Už na dálku uvidíte název Vaší společnosti jak vy, tak Vaši zákazníci.

Vše nasvítíme podle Vašich požadavků. Výběr barev a světel je opravdu široký a různorodý. Prezentace Vás a Vaší firmy je opravdu důležitá. Nechte si dát záležet a vyberte si tu nejlepší kombinaci barev, písma, světel a tvarů! Světelné reklamní a informační panely (Acrylite) jsou panely vyrobené z průzračného akrylu, do kterých jsou pomocí laseru nebo frézy vygravírována loga, názvy společností nebo libovolná vyobrazení.

Prosvětlení těchto panelů obstarávají různobarevné monochromní LED diody nebo vícebarevné RGB LED diody umístěné na hranách akrylového skla v hliníkovém nebo jiném profilu, v důsledku čehož vzniká efekt, při kterém svítí pouze vygravírované plochy. Při výrobě těchto světelných panelů se rovněž používají samolepicí fólie (Oracal) a inkrustace nebo aplikace z barevného akrylu.

Tyto světelné panely lze zhotovovat jako stolní, závěsné nebo nástěnné. Světelné panely nacházejí uplatnění jako:

  • informační a reklamní imagové systémy (světelné vývěsky)
  • POS materiály v prodejních místech (světelná reklama)
  • suvenýrová produkce
  • orientační systémy – ukazatele
  • informační tabla a panely

Nejpodstatnější ovšem je, že takovouto tabulku nebo vývěsku není možné díky jejímu originálnímu provedení přehlédnout, „bije“ totiž do očí a nelze kolem ní nevšímavě projít.

Cena těchto světelných panelů je závislá na více faktorech (rozměry, tvar, místo instalace, varianta prosvícení, objem dodávky) a nelze ji určit podle jednoduchého pravidla. Pokud ovšem chcete znát cenu svého panelu nebo byste rádi porovnali ceny, můžeme Vám na požádání sdělit ceny panelů, které jsme vyrobili již dříve, nebo vykalkulujeme výrobní cenu podle Vašich náčrtků.

Email: info@aquadekor.cz

Vyberte si z našich produktů:


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně