AQUAPALMA Neobsahuje žádné zboží.

Aquapalmy představují solidní a originální výrobek používající efekt vzduchových bublinek. Vyznačují se zajímavou konstrukcí, která připomíná skutečnou palmu. V dolní části má aquapalma speciální podstavec, který ji udržuje ve svislé poloze. Z podstavce vyrůstá kmen, který je právě navržen jako vodní bublinková konstrukce. V horní části z kmene „raší“ palmové listy. Celý systém vypadá velmi kompaktně a budí zvědavost okolí.

Aquapalma představuje velmi zajímavou kompozici. Bublinky vzduchu, které se pohybují uvnitř, vytvářejí obraz, od kterého se nelze odtrhnout. Kromě toho je aquapalma vybavena prosvětlením s množstvím různobarevných odstínů. Každý si zde najde tu „svou“ variantu.

Aquapalmy se stanou skvělou ozdobou restaurací, hotelů, nočních klubů a kanceláří. Tento interiérový prvek bude přitahovat a těšit návštěvníky svou nádherou. Kromě toho, že aquapalma dokáže rafinovaně zkrášlit libovolný interiér, navíc navozuje příjemnouatmosféru pohody a tepla.

V bytě může rovněž tato konstrukce najít své místo. Aquapalma pomůže odstranit stres a únavu na konci těžkého pracovního dne. Stačí pár minut sledovat pohyb bublinek a příjemné světlo, které je prostupuje a pocit příjemného pohodlí na sebe nenechá čekat. Tím spíše, že rychlost a intenzitu pohybu bublinek lze regulovat v závislosti na náladě a duševním rozpoložení.

Kromě své hlavní – estetické funkce, mohou aquapalmy plnit roli tlumeného osvětlení. Stanou se tak nejoriginálnějším zdrojem světla v místnosti. Aquapalmy mají šanci stát se krásným a rafinovaným dárkem pro známé a blízké a hodí se k libovolnému jubileu.

Email: info@aquadekor.cz

Vyberte si z našich produktů:


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně