Světelná sada na malování pískem SandArt Naleznete zde 1 ks zboží.

Písečný obraz je příležitost vyjádřit své pocity a emoce beze slov. Příjemný na dotek písek dává možnost skutečně si odpočinout a relaxovat. Zrovna pomůže Vám se svými ratolestí odstranit stres, vnitřní napětí.

  • Kreslení pískem je neobyčejné umění – jedná se o vytváření obrazů pomocí písku
  • Kreslení pískem má řadu důležitých předností, které chybí klasickým kreslicím technikám
  • Kreslení pískem rozvíjí jemnou motoriku, zlepšuje paměť, plastičnost pohybů a mozkové funkce

Za účelem, aby se vaše fantastické nápady stali realitou, jsme připraveni nabídnout vysoce kvalitní, moderní sadu pro malování pískem.
Kreslicí plocha je vyrobena z pevného matného organického skla, rovnoměrně prosvětleného LED diodami s nízkou spotřebou (podsvícení může být provedeno bílým nebo různobarevným světlem – 16tibarevnými RGB diodami, podle toho, který model jste si zakoupili). Podsvícení je zabudováno uvnitř korpusu, nedochází přitom k žádnému ohřívání skla. Tabulka se připojuje do běžné elektrické zásuvky 230 V. Všechny materiály, ze kterých je vyrobena světelná tabulka na kreslení pískem jsou bezpečné, netoxické a nezpůsobují alergie.

OBSAH SOUPRAVY: tabulka s obrubou, podsvícená LED diodami (620х390х80) mm, dálkový ovladač na řízení světla (pouze u modelu s RGB diodami),  štětec na uklízení písku, škrabka, písek.

Máte si možnost zvolit verzi tabulky čí stolku dle Vašich představ. Při výrobě se používají pouze ekologické materiály, díky kterým jsme připraveni nabídnout vysoce kvalitní, moderní vybavenou sadu na malování pískem. 

Kreslení pískem, to je pohroužení do pohádky, světa fantazie, kouzelných obrazů, vlnících se linií. Vytváření pískového obrazu je úchvatný proces, který zasahuje do všech oblastí pocitů, budí tvořivost, uvolňuje a inspiruje zároveň.

Přejeme Vám a Vašim milovaným dítkám příjemné kreslení! Email: info@aquadekor.cz

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně