O firmě

Aquadekor přichází na trh s novinkou v podobě vodních světelných stěn, sloupů a vodopádů na míru. Tyto speciální produkty Vám zpříjemní prostředí a zklidní Vás v této uspěchané době. Vodní sloupy a další z našich výrobků působí kladně na Vaše smyslové vnímání a dokáží i uzdravovat, díky léčebné metodě fen-šui. Je vědecky dokázáno, že tato terapie významně zlepšuje stav tělesně postižených lidí.
Pohled na vodu dává radost, bezpečí, klid a důvěru. Na míru Vám vyrobíme sloup, fontánu nebo vodní potěšení jakéhokoli tvaru v barvách, které si sami vyberete. Rozzáříme Váš dům, chalupu, kancelář, restauraci, bar, casino či veletrh, kam se Vám budou lidé zaručeně vracet.

Aquadekor se zaměřuje na zlepšování estetického vzhledu a komfortu interiérů prostřednictvím designových řešení a instalace vodních světelných panelů a sloupů, biokrbů, fontán a různých dalších prvků aquadesignu. Dokázali jsme zkrotit živly a jsme připraveni Vám je předat do osobního užívání.
Od Vás bychom potřebovali znát alespoň přibližně, co byste si představovali – a my už Vaše přání zhmotníme do konkrétních forem a obrazů, barev a dynamiky. Naši návrháři najdou pro každého originální řešení aquadesignového zpracování jakýchkoliv prostor a vytvoří v nich jedinečnou atmosféru, která bude navozovat přesně ty pocity, které jste si přáli.

Pro všechnu naši výrobu používáme pouze kvalitní vyzkoušené materiály renomované německé značky PLEXIGLAS a doplňky od českých výrobců, ale i od italských a německých firem.

Záruka na výrobky Aquadekor je 2 roky, a firma PLEXIGLAS poskytuje 30 létou záruku na kvalitu materiálu svých výrobků.


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně